Допомога Україні – Німеччина виділила додаткові 70 млн євро зимової підтримки
У зв’язку з російськими атаками на енергетичну інфраструктуру України уряд Німеччини виділив Києву додаткову допомогу в розмірі 70 млн євро.
За словами Алабалі-Радован, її міністерство розширює допомогу, “щоб забезпечити опаленням, водопостачанням та електроенергією понад два з половиною мільйони людей”.
“Особливо зараз, в холодну зиму, негайна допомога має вирішальне значення для забезпечення основних енергетичних потреб України”, – зазначила вона.
Кошти в першу чергу призначені для інвестицій у децентралізоване теплопостачання, наприклад, у мобільні опалювальні установки.
“Муніципалітети повинні мати можливість гарантувати опалення шкіл, дитячих садків і лікарень, навіть якщо великі електростанції зазнали атак. Ці заходи з енергопостачання допоможуть людям організувати своє повсякденне життя”, – підкреслила міністр..
Зазначається, що з відповідним проханням до Німеччини звернулася українська сторона.